У Чорнобильській зоні затримали нелегальну туристку з Росії

Автор: Тетяна Сененко
10:59 06.01

5 січня під час патрулювання території зони відчуження ЧАЕС у відселеному селищі Поліське працівники поліції виявили чотирьох 19-річних нелегальних туристів.

У Чорнобильській зоні затримали нелегальну туристку з Росії

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Нацполіції в Київській області.

Троє з порушників – жителі Києва, та одна дівчина – уродженка Москви. Всі вони проникли на територію зони ЧАЕС з метою екстремального туризму, минаючи контрольно-пропускні пункти.

Відносно порушників поліцейські склали протоколи за ст. 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Адміністративні матеріали направлені до суду для прийняття рішення.Також поліцейські зони ЧАЕС направили подання до Державної міграційної служби про скорочення терміну перебування в Україні громадянці Російської Федерації. 

Нагадаємо, у 2021 році Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів почало роботи з реновації перших трьох об’єктів в Чорнобильській зоні відчуження.

Поліцейські зони відчуження виявили нелегальних видобувачів піску на території Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Проти них розпочали кримінальне провадження, санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

 

Великий Київ у Google News

підписатися