У будинку на Дарниці, пошкодженому на початку війни, 40 квартир залишаться без газу через вибиті вікна

15:30 03.06

У багатоповерхівці на Дарниці, який на початку війни постраждала від ворожого обстрілу, за два дні відновили газопостачання у 197 квартирах. На жаль, частині мешканців ще трохи доведеться зачекати повернення газу.

У будинку на Дарниці, пошкодженому на початку війни, 40 квартир залишаться без газу через вибиті вікна

Про це повідомляє “Київгаз”.

За даними компанії, зовнішній газопровід на стіні будинку № 7 по вул. Олександра Кошиця зірвало вибуховою хвилею, в деяких помешканнях були пошкоджені внутрішні газопроводи.

“Київгаз” власним коштом відновив пошкоджений газопровід. Фахівці компанії замінили крани та виконали регламентні роботи з пуску газу, а також обстежили і відремонтували решту пошкоджень внутрішньобудинкової системи газопостачання”, – зазначається в дописі.

Газ у свої домівки отримали майже всі мешканці будинку, окрім 40 квартир, де суттєво пошкоджені чи зруйновані балкони та вибиті вікна на кухнях.

У зв’язку з цим подача газу до таких квартир наразі є неможливою відповідно до Правил безпеки систем газопостачання. Роботи з відновлення тривають – пуск газу залежить від швидкості усунення пошкоджень будівлі.

У “Київгазі” додали, що за час бойових дій у столиці були пошкоджені газові мережі у понад 50 багатоповерхівках у Дарницькому, Оболонському, Подільському, Святошинському, Шевченківському районах столиці. У більшості будинках відновили розподіл газу.

Читайте також: Вирішили не чекати компенсацій. Мешканці Ірпеня будуть самотужки відбудовувати свій багатоквартирний будинок

Нагадаємо, за 100 днів повномасштабної війни в Київ “прилетіло” 28 ракет, 95 людей загинуло.

Великий Київ у Google News

підписатися