У Бучі, яка повертається до життя, містян рятуватимуть за допомогою сучасного реанімобіля

Автор: Любава Лисичкіна
18:49 23.05

Після окупації чимало людей потребують особливої уваги та допомоги.

У Бучі, яка повертається до життя, містян рятуватимуть за допомогою сучасного реанімобіля
Як повідомляється ,  реанімобіль передали медикам Бучі в рамках співпраці Асоціації українців в Республіці Ірландія та Благодійного фонду “Сучасна Україна” в межах спеціального медичного проєкту підтримки України – “Medical help Ukraine”.
 
Це спеціалізований медичний автомобіль Fiat DUCATO 42 MAXI MULTIJET POWER. Його передали  разом із гуманітарною допомогою та медичним обладнанням.
 
У Бучанській міськраді дякують  за організацію та передачу цього стратегічно важливого вантажу для бучанських лікарів всім українцям в Ірландії, одному із організаторів проєкту Medical Help Ukraine, ірландському лікарю українського походження Наталії Кононенко, а також кожному водієві, механіку, волонтеру і просто небайдужим активістам, які сприяли транспортуванню автомобіля швидкої допомоги на Київщину.
 
Слід зауважити, що окрім Бучі, в межах проєкту “Medical help Ukraine”, завдяки підтримці Асоціації українців в Ірландії наша держава отримала 9 швидких, що рятуватимуть життя не лише у відносно мирних містах, але й регіонах максимально наближених до фронту.
 
До слова, воєнні злочини російської армії на Київщині – повідомлено про підозру 29-річному покидьку з Костроми.

Великий Київ у Google News

підписатися