У Бучі відкрили ще пʼять меморіальних дощок імені загиблих Героїв

Автор: Любава Лисичкіна
19:32 06.12.2023

Ілля Грабар, Олександр Лисенко, Володимир Гунько, Анатолій Стефутін та Дмитро Кіфʼяк — усі проживали у ЖК «RichTown» у Бучі. Тож і памʼятні дошки встановили на їх будинках.

У Бучі відкрили ще пʼять меморіальних дощок імені загиблих Героїв
оренда квартири Київ
Про це ідеться у дописі мера Бучі Анатолія Федорука.
 
Ілля Грабар — 33-річний солдат був убитий ворогом 24 грудня 22-го під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Музикант, писав пісні та аранжування для українських артистів. Залишилася мама, брат та дружина.
Олександр Лисенко — «Лис» загинув 20 грудня 2022 на Зарківському напрямку. Капітан брав участь за звільнення Ізюму. Відзначений почесним нагрудним знаком «Сталевий Хрест» від Головнокомандувача 3СУ генерала Валерія Залужного. У Героя залишилися син та донька.
 
Володимир Гунько — 33-річний старший лейтенант загинув в місті Бахмут. На війні з 2014-го. Виходив з Ілловайського котла. Потрапив у полон, де перебував 4 місяці. Має відзнаки. У Володимира залишилася наречена та батьки.
 
Анатолій Стефутін — старший сержант загинув 21 липня 2022 на Донеччині через травму від російського боєприпасу. Посмертно був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний Президентом України Володимиром Зеленським. У Героя залишилися мама, донька та дружина.
Дмитро Кіфʼяк — 42-річний Герой загинув 8 серпня 2022 у Бахмуті, рятуючи побратима. З перших днів вторгнення пішов ТРО, після звільнення Бучі був волонтером, а потім мобілізувався до лав ЗСУ. У Дмитра залишилася дружина, син та мама.
Сьогодні на відкриття дощок прийшли рідні та близьки, друзі та пересічні громадяни.
 
“Як бачите такі меморіали — зупиніться на хвилину. Віддайте шану кожному з них. Де б ми були, якщо б не вони…”, – додав Федорук.
 
Вічна пам’ять Героям!
 
Відомо, багатьох смертей та каліцтв можна було б уникнути, знаючи елементарний протокол ТССС – медик-доброволець.

Великий Київ у Google News

підписатися