У Бучі окупанти підклали вибухівку в фортепіано 10-річної дівчинки

Автор: Галина Ворона
09:57 13.05

У Бучі окупанти заклали вибухівку у фортепіано 10-річної дівчинки і розставили на кришці інструмента всі нагороди, ніби нічого не змінилось.

У Бучі окупанти підклали вибухівку в фортепіано 10-річної дівчинки

Про це пише видання theclaquers.

Коли росіян вигнали з Бучі, тато дівчинки приїхав додому  і побачив там сумне видовище — військові, що жили в них у квартирі, погромили та розтрощили все, що у них було. Особливу увагу приділили питанням культури — розтоптали на видному місці традиційні українські вишиванки, порвали плакат улюбленого попгурту доньки з автографом, вкрали акордеон і… замінували фортепіано.

Чоловік приводив саперів двічі, і вони оглядали квартиру, і фортепіано, але нічого не знайшли. А коли 7 травня приїхала я, то, вже збираючись їхати назад, підійшла до інструменту. Я сама не граю, грає Дашуня, я просто зліва направо пройшлась білими клавішами, доходжу до середини, а вони не натискаються. Я кажу чоловікові — там щось є. Підозри щодо замінування у нас були й раніше — чоловік помітив, що нагороди, що стояли на верхній кришці були розміщені неправильно“, – розповіла виданню мама дівчинки.

Сапери, яких ледве вдалось знайти в вечірній час перед вихідними, вилучили з-під молоточків фортепіано дитини підствольну гранату ВОГ-25П.

Читайте також: Дитяча чашка з гранатою та замінована колиска: сапери розміновують Київ та міста-супутники 

Нагадаємо, рашисти замінували понад 740 тисяч гектарів на Київщини.

Великий Київ у Google News

підписатися