У Бучі “накручують” людей через забудову біля Кампи. Мер каже, все в порядку

Автор: Любава Лисичкіна
22:28 16.08.2021

ОК «ЖБК «Кампа-Парк» не має права відновити будівництво у вказаній зеленій зоні, не вирішивши питання з землею та не одержавши нових містобудівних умов.

У Бучі “накручують” людей через забудову біля Кампи. Мер каже, все в порядку
Про це написав міський голова Бучі Анатолій Федорук.
 
За словами Бучанського голови,  стався черговий  інформаційний накрут  навколо забудови біля Кампи – з’явилося  рішення колегії суддів Шостого апеляційного адміністративного суду від 11 серпня. Проте мешканці передмістя мають зрозуміти, пояснив Федорук, що  цей судовий процес не дозволяє відновити будівництво, оскільки в ТОВ «Комфорт ЛТД» закінчився договір оренди на скандальну земельну ділянку.
 
 За словами Федорука, забудовник ОК «ЖБК «Кампа-Парк» звернувся до суду, щоб скасувати приписи, накази та рішення 2017-2019 років, якими зупинені містобудівні умови на забудову класу СС1 по вулиці Лісова, 1-а в зеленій зоні міста Буча, і виграв процес 11 січня 2021 року в Київському окружному адміністративному суді.
 
На це рішення департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області подав апеляційну скаргу, до якої приєдналась Бучанська міська рада. Саме цю скаргу колегія суддів розглянула 11 серпня 2021 року, залишивши без задоволення.
 
Наступний етап – касаційна інстанція, де позиція Бучанської міської ради буде незмінною. 2,0112 га в районі Кампи мають залишатися власністю громади міста Буча і перейти в постійне користування КП «Бучазеленбуд».
 
“Загалом по ситуації із забудовою на Кампі тривають судові процеси в різних інстанціях. Станом на зараз ОК «ЖБК «Кампа-Парк» не має права відновити будівництво у вказаній зеленій зоні, не вирішивши питання з землею та не одержавши нових містобудівних умов. Тож закликаю громаду бути пильною, не вестися на інформаційні атаки та вкиди, а також оперативно інформувати про будь-які самочинні забудови межах Бучанської громади”, –  додав Федорук.
 
До слова,  у центрі Ірпеня шахрай виманив у дітей дорогі смартфони.

Великий Київ у Google News

підписатися