У Броварах зі стихійними торговцями боротимуться рейди

Автор: Любава Лисичкіна
21:46 04.07

До рейдів із фахівців управління інспекції та контролю, поліції, долучаться працівники броварського райуправління Держпродспоживслужби.

У Броварах зі стихійними торговцями боротимуться рейди

Як стало відомо, сьогодні під час оперативної наради дійшли спільної думки фізично перешкоджати торговцям реалізовувати товар із землі.

Свою роботу рейди розпочнуть від завтра з 7:30.

Кожен із спеціалістів виконуватиме свою роботу: одні – документуватимуть порушення, інші – вилучатимуть товар, треті – утилізовуватимуть його чи відповідатимуть за зберігання у визначених місцях.

Найбільші осередки стихійної торгівлі в Броварах розміщені на бульв. Незалежності, на розі вулиці М.Лагунової; біля АТБ на вул. С.Москаленка.

Зазначимо, що в Броварах понад місяць тому визначено місце під реалізацію товару власного виробництва – біля ринку ” Господар”. Там люди можуть торгувати безкоштовно. Також торговельні місця пропонують на самому ринку за орендну плату 30 грн у день.

Проте стихійні торговці не поспішають перебиратися на визначені місця аргументуючи, що там не “прохідне місце”, відтак реалізувати товар складно.

Спроби спеціалістів профільних управлінь і служб завести стихійну торгівлю в певні рамки через роз’яснювальню роботу і протоколювання порушень – успіху не мають: торговці після рейдів спеціалістів повертаються на свої “насиджені” місця, зривають встановлені таблички, що повідомляють про заборону торгівлі та штрафи.

До слова,“Київхліб” передав постраждалим громадам Київщини виробів на 50 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися