У Броварах знищать частину скверу для будівництва провулка (ФОТО)

Автор: Микита Мухомор
13:54 04.02

У вівторок, 2 лютого, депутати міської ради Броварів погодили видалення 22 дерев різних порід задля будівництва провулка ім. Івана Сокура.

У Броварах знищать частину скверу для будівництва провулка (ФОТО)

Як повідомляє видання “Трибуна Бровари”, зрізатимуть дерева комунальники місцевої філії благоустрою. 

У 2017 році відбулося громадське обговорення, де містяни мали змогу висловити свою думку щодо присвоєння безіменному провулку на території IV житлового мікрорайону – від вулиці Київської до вулиці В’ячеслава Чорновола – назви на честь колишнього головного лікаря броварської лікарні Івана Сокура.

Після проведеного обговорення комісія з питань найменувань та пам’ятних знаків рекомендувала сесії міської ради найменувати провулок на честь Івана Сокура. Тож у листопаді 2017 року депутати ухвалили таке рішення.

Варто додати, що будівництво провулка імені Івана Сокура є в переліку об’єктів для будівництва, реконструкції та капітального ремонту в 2021 році. Проте його немає в переліку об’єктів, на які вже є видатки.

Довідка: Іван Сокур – головний лікар Броварської центральної районної лікарні в період 1982—2008 років, який має звання Заслуженого лікаря України, Почесного громадянина міста Бровари (2001 р.), удостоєний орденів «Знак пошани», «За заслуги» ІІ та ІІІ ступенів, княгині Ольги ІІ ступеню. Помер у 2009 році.

До речі, нещодавно Ігоря Сапожка переобрали на посаду мера Броварів. Він переміг на місцевих виборах, отримавши підтримку 53,16 % містян.

Читайте також: Скільки напорушували в Броварах під час перевиборів мера – цифра

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...