У боях під Соледаром загинув колишній співробітник музею історії Олександра Виноградського

Автор: Любава Лисичкіна
21:51 08.02.2023

Спільнота музею висловлює найщиріші співчуття матері, рідним, близьким, друзям Олександра. Єдиний син у мами, Людмили Виноградської. Вихований у любові, спраглий до пригод, мужній і відповідальний. Мав багато планів, дуже любив свою дружину, до останнього був на зв’язку.

У боях під Соледаром загинув колишній співробітник музею історії Олександра Виноградського

Про це розповіли у Національному музеї історії України.

Киянин, закінчив Національний транспортний університет, як і його дід, захоплювався автомобілями. Працював у Національному музеї історії України у відділі технічного забезпечення, потім відкрив власну справу.

Олександр з перших днів повномасштабної війни вступив до тероборони Києва, в травні-червні пройшов вишкіл під Житомиром. Марив снайперською справою, пройшов навчання в школі снайперів у Великій Британії. З 19 липня вступив на службу до 46-ї окремої десантно-штурмової бригади. Брав участь у звільненні Херсона. Бахмут і Соледар – останні українські міста, які він захищав. Любив Україну без пафосу і віддав за неї життя.

У складі розвідроти на початку січня Олександр виконував бойове завдання у Соледарі. Вночі 5 січня під час контактного бою із російським терористичним угрупованням «Вагнер» загинув.

Вічна пам’ять, повага та безмежна вдячність захиснику України Олександру Виноградському!

Прощання з Героєм відбудеться у четвер, 9 лютого об 11:30, на Берковецькому кладовищі міста Києва.

Реквізити для допомоги родині:

Приватбанк: 4149 6293 1813 1059 (Людмила Виноградська, мати).

До слова, авіація ВСУ завдала 24 удари по районах зосередження окупантів та їхньої техніки.

Великий Київ у Google News

підписатися