У “Борисполі” піймали чоловіка, який з’їв кілограм кокаїну (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
18:59 30.04

Понад 1 кг кокаїну намагався ввезти на територію України 45-річний європеєць у власному череві, який прилетів через аеропорт «Бориспіль» авіарейсом з однієї з країн Євросоюзу.

У “Борисполі” піймали чоловіка, який з’їв кілограм кокаїну (ФОТО)

Про це повідомляє Київська митниця.

Іноземець для проходження митного контролю самостійно обрав «зелений коридор», чим гарантував, що не переміщує заборонених товарів.

Однак, маючи грунтовні підстави сумніватися у його законослухняності, митники попередили громадянина про можливість застосування щодо нього виняткової форми митного контролю — особистого огляду. Пасажир продовжував наполягати, що не переміщує нічого забороненого.

Після цього митники з залученням медичного працівника змушені були провести особистий огляд чоловіка.

Під час проведення комп’ютерної томографії виявилося, що в його черевній порожнині знаходиться 91 овальна капсула з невідомою речовиною.

Комп’ютерна томографія, яка виявила, що в черевній порожнині чоловіка знаходиться 91 овальна капсула з невідомою речовиною.

Всередині виявлених капсул, вилучення яких відбувалось медикаментозним шляхом протягом майже доби (19 годин), знаходилася порошкоподібна речовина білого кольору загальною вагою брутто 1070,29 грами.

Нагадаємо, раніше поліцейські затримали мешканця Білої Церкви, який за допомогою дрона намагався переслати на територію столичної пенітенціарної служби пакунки з канабісом і таблетками.

Великий Київ у Google News

підписатися