Про це повідомляють МОН і КОВА.
Садок був вкритий димом і пилом, із розбитими вікнами та вирваними з корінням деревами, розтрощеними меблями… Ми змушені були відмовляти батькам, особливо тим, у кого були дуже маленькі діти. Але сьогодні все змінилося. Зараз до садочка записують навіть новонароджених. Новина про відновлений садок розлетілася містом!“— ділиться директорка Ірина Носова.
За її словами, історія “Піноккіо” — це історія незламності та підтримки від друзів України.
Литва і Тайвань виділили 500 000 євро на облаштування садка, американська організація “Hope Foundation” провела реконструкцію, а реалізувало проєкт Центральне агентство управління проєктами (Centrinė projektų valdymo agentūra – CPVA) Литви.
Укриття облаштували Global Emergency Relief, Recovery & Reconstruction (GER 3), меблі та благоустрій забезпечила Литовська Республіка.
Водопостачання та каналізацію відновили силами корпорації “NEFCO”, а Швейцарська гуманітарна організація “Klotenhelpsukraine” спільно з жителями швейцарського міста Клотен зібрали 1 млн грн на дообладнання укриття.
Благодійна організація “Відважні” та Всесвітня вітроенергетична асоціаціація (WWEA) на даху “Піноккіо” встановили сонячну електростанцію потужністю 12 кВт.
Тепер “Піноккіо” має все для щасливого дитинства: нові ігрові майданчики з доріжками й альтанками, сучасні меблі та спортивне обладнання, оновлену кухню та захопливі ігрові зони.
Читайте також: “У людини були випалені очі” – волонтер про роботу з тілами вбитих цивільних з Бучі, Бородянки та Ірпеня
Нагадаємо, Бородянку навідновлювали зі збитками 20 млн грн. Ще за понад 4 млн грн збирались ремонтувати неіснуюче укриття.