У Білій Церкві з’явився новий інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей

15:43 02.06

У Білій Церкві відкрили інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Це вже другий такий заклад у місті, де дитячого населення більше 36 тисяч. Наразі триває конкурс на посади фахівців центру, а після його завершення заклад почне приймати дітей віком від 2 до 18 років.

У Білій Церкві з’явився новий інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей

Про це повідомляє пресслужба Білоцерківської міської ради.

Зазначається, що фахівці інклюзивно-ресурсного центру проводитимуть комплексну оцінку розвитку дитини, корекційні заняття з дітьми, які мають особливі освітні потреби, а також надаватимуть консультаційні послуги як батькам, так і педагогам закладів освіти міста.

Розміщено комунальну установу на базі Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міської ради Київської області, оскільки саме ця школа є одним з перших закладів України, яка почала впроваджувати інклюзивне навчання в освітній простір.

З міського бюджету на ремонтні роботи та облаштування Інклюзивно-ресурсного центру №2 виділено 1 млн 397 тис. грн. Загалом фінансування закладу здійснюється за рахунок освітньої субвенції та коштів місцевого бюджету. Ремонтні роботи та облаштування кабінетів фахівців в приміщенні було здійснено силами ТОВ «Білоцерківрозоптторг».

Читайте також: У Маріїнському парку створять інклюзивний дитячий простір – проєкт  

загрузка...
інклюзивно-ресурсний центр, Біла церква інклюзивно-ресурсний центр, Біла церква інклюзивно-ресурсний центр, Біла церква інклюзивно-ресурсний центр, Біла церква

Нагадаємо, раніше аналогічні заклади з’явились у Макарові, Обухові, Києві та ін.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...