У Білій Церкві привласнили мільйони на ремонті котельні

Автор: Марина Максенко
06:18 15.12.2023

Бюро економічної безпеки (БЕБ) України повідомило про підозру директору комунального підприємства за розтрату коштів під час модернізації чергової котельні у Білій Церкві.

У Білій Церкві привласнили мільйони на ремонті котельні
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє БЕБ.

Слідство встановило, що комунальне підприємство замовило послуги з модернізації теплогенеруючого обладнання багатопаливної котельні у місті Біла Церква.

Раніше посадовець разом з цим же підрядником вже “ремонтував” котельню у місті іншу котельню та отримав підозру за розтрату коштів. Цього разу з місцевого бюджету на ремонт виділили ще понад три мільйони гривень.

“Під час виконання робіт підрядна організація встановила котельний модуль старого зразка, з меншою потужністю, ніж це передбачалося тендерною документацією. Згодом директор комунального підприємства та підрядник внесли до актів виконаних робіт недостовірні дані щодо їх обсягів та вартості”, — заявили в Бюро економічної безпеки.

Наразі директору комунального підприємства та підряднику повідомлено про підозру у розтраті бюджетних коштів їх легалізації та службовому підробленні.

Великий Київ у Google News

підписатися