У бібліотеці КПІ відкрили інноваційне укриття-коворкінг для навчання та студентських івентів

Автор: Галина Ворона
12:30 25.01

У бібліотеці КПІ сьогодні відкрили смарт шелтер від команди CLUST. Безпековий простір більше схожий на новий коворкінг чи сучасний технологічний хаб. У ньому можна навчатись, проводити зустрічі та лекції у групах, організовувати конференції та головне — бути у безпеці під час загрози.

У бібліотеці КПІ відкрили інноваційне укриття-коворкінг для навчання та студентських івентів
Світлодіодне освітлення

Про це розповів на своїй Facebook-сторінці заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тимур Ткаченко.

Простір, що облаштували у приміщенні старого архіву центральної бібліотеки КПІ за принципом безбер’єрності, має всю інфраструктуру для тривалого перебування в укритті: кімнати для відпочинку, кафетерій, вбиральні та душові. 

Принцип простору — конструктор, який вирішує будь-яку бізнес-задачу. Це місце, яке адаптується під різні сценарії та потреби: проведення заходів, лекцій, іспитів або турнірів, командна робота чи робота індивідуальна.

Щоразу, коли бачу подібні рішення у навчальних закладах дуже радію, адже це значить, що студенти та школярі можуть здобувати якісну освіту попри обстріли та повітряні тривоги. Круто, що такі укриття точно матимуть попит і після війни. Впевнений, що весь світ ставитиме нашу країну у приклад за такі технологічні безпекові ініціативи”, – зазначив посадовець.

 

Читайте також: Укриття ніби є, але укритися ніде: два держрпідприємства занедбали 9 бомбосховищ

Нагадаємо, у Дарницькому районі відремонтували укриття у консультативному центрі коштом місцевої компанії.

Великий Київ у Google News

підписатися