У Бангладеш почалася вакцинація, а Україна пасе задніх – Герасимов

Автор: Марія Супрун
18:58 31.01

Вакцинація від коронавірусу стала питанням геополітики, і дипломатичний досвід Петра Порошенка дозволив би забезпечити більшу кількість вакцин для українців, ніж це робить влада Зеленського.

У Бангладеш почалася вакцинація, а Україна пасе задніх – Герасимов

Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в ефірі ток-шоу «Свобода слова з Савіком Шустером».

«Що стосується цієї влади. Нещодавно журналісти оприлюднили інформацію про те, що ще в травні 2020 року ми мали змогу за досить невеликі гроші долучитися до фонду розробки вакцини і дійсно стати однією з перших країн, яка б ці вакцини отримала. Причому гроші були, бо парламент на початку року виділив мільярди гривень в антиковідний фонд. Але, на жаль, вони були бездарно розтринькані на так зване «велике крадівництво»», – зазначив він. 

Крім цього, він звернув увагу на те, що більшість країн світу незалежно від фінансових ресурсів вже розпочали вакцинацію, а Україна пасе задніх.

«Нам постійно говорять, що зараз вакцинуються багаті країни, а Україна небагата, тому вона чекає черги. Але сьогодні почалася вакцинація у Бангладеш. І в мене питання до міністра, коли Україна дожене і обжене Бангладеш?», – звернувся Герасимов до міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Читайте також: Після вакцинації українцям видаватимуть COVID-паспорт

Нагадаємо, раніше в Україні ухвалили календарний план безкоштовної вакцинації населення від COVID-19: кого і коли будуть щеплювати.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...