Загальна довжина труб становить 11 кілометрів. Ця підтримка дасть змогу “Київтеплоенерго” реабілітувати зовнішні ділянки теплової мережі в місцях, які зазнали пошкоджень внаслідок ракетних ударів.
Передані труби – сталеві та полімерні, попередньо ізольовані, використання яких допоможе “Київтеплоенерго” зменшити технічні втрати і скоротити споживання газу.
Строк експлуатації труб та супутніх матеріалів сягає 50 років. Низькі показники втрат теплової енергії відповідають стандартам Європейського союзу.
Нові труби та з’єднувальні елементи дадуть є лише частиною допомоги, яку США надає через USAID Проєкт енергетичної безпеки для відновлення централізованого теплопостачання в Києві та інших містах України.
За словами посла США в Україні Бріджит Брінк, Сполучені Штати надають всебічну підтримку з самого початку повномасштабного російського вторгнення для забезпечення сталого постачання електрики та тепла в оселі, лікарні, школи та на підприємства у всій Україні.
Ця допомога включає також сьогоднішню поставку труб для “Київтеплоенерго” для відновлення постачання тепла та гарячої води понад 22 тисячам киян. Ми працюємо у всій Україні, і наші партнерські стосунки у 19 областях спрямовані на відновлення енергопостачальної інфраструктури для забезпечення теплом понад семи мільйонів українців“, – зазначила вона.
Як розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, завдяки допомозі американських партнерів комунальники зможуть повністю замінити понад 11 км мереж гарячого водопостачання та опалення у чотирьох районах Києва – Подільському, Шевченківському, Оболонському та Святошинському.
Я впевнений, що з урахуванням допомоги партнерів і тих зусиль, які щодня докладають комунальні служби Києва для підготовки до наступного опалювального сезону, ми його пройдемо стабільно та надійно. Готуємось до гіршого, але твердо віримо в себе і свої сили“, – додав чиновник.
Читайте також: Підготовка до зими та фінал гідравлічних випробувань: скільки аварійних тепломереж замінили в Києві
Нагадаємо, киян просять утеплити вікна та заклеїти щілини.