“Тюремні собаки”. Після закриття колонії у Бучі тварин покинули напризволяще – подробиці

16:27 24.01

Днями у ЗМІ з’явилась інформація, що після закриття Бучанської колонії 9 службових собак покинули напризволяще. Тварини залишилися без нагляду та їжі. Волонтери забили на сполох. Водночас, Державна кримінально-виконавча служба запевняє, що усі собаки мають господарів.

“Тюремні собаки”. Після закриття колонії у Бучі тварин покинули напризволяще – подробиці Фото: 04597.com.ua

Як йдеться на сайті міста Ірпінь, це породисті собаки, які навчені дисципліні охорони, а через розформування колонії стали нікому непотрібними.

“Ці собаки в силу специфіки служби передаються виключно людям, які розуміють особливості породи і рід служби собак. Ці собаки не готові до переїзду в домашні умови. Нині собакам необхідний корм”, – розповіла волонтерка Ірина Мурга.

 

Водночас, Державна кримінально-виконавча служба запевняє, що усі собаки, які залишилися у Бучанській колонії №85 після її закриття, не покинуті напризволяще, а мають господарів, пише Depo.Київ.

Повідомляється, що серед службових собак було проведено процедуру перевірки придатності їх до подальшої роботи і вибракувано 19 тварин.  Придатні до служби собаки, переведені на нове місце.

На кожного такого пса складається акт вибраковки. Після цього собаку можуть забрати собі чи співробітники колонії чи охочі прихистити у себе стару тварину. У кожному такому випадку оформляються документи про передачу.

“Зараз уже є 15 заяв від громадян, які хочуть забрати цих тварин собі. Решту до 26 січня заберуть працівники колонії. Це їхні власні собаки, яких вони ростили і тренували”, – зазначили у пресслужбі відомства.

Нагадаємо, на Позняках пес погриз машину та кота, який ховався під капотом (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...