Тисячі киян дивилися фільм про Стуса в парку Шевченка: як це було — репортаж

Автор: Ліліана Григорак
13:01 29.07.2020

Знайдено ідеальне місце для літніх вечорів у парку Т. Г. Шевченка — безкоштовний кінотеатр. Тут ми й подивилися фільм “Заборонений” про Василя Стуса.

Тисячі киян дивилися фільм про Стуса в парку Шевченка: як це було — репортаж
Світлодіодне освітлення

Літній кінотеатр в серці Києва розпочав роботу з 26 липня. Організувала захід українська кінокомпанія Up Ua Studio за підтримки ДержКіно України, Шевченківської райдержадміністрації та КО “Київзеленбуд”.

Кияни та гості міста одразу оцінили новий проект – вільних місць на другий сеанс “Заборонений” не залишилося. Зайнятими виявилися навіть газони та підніжжя пам’ятника Кобзареві.

Кіно в серці Києва

Початок “Забороненого” о 21:00, але вже о 20:00 відвідувачі зайняли 70% крісел.

І це не дивно. Карантин забрав у людей багато звичних позитивних моментів. Кіно під відкритим небом якраз можливість відпочити, як колись і головне — безпечніше, ніж в класичному кінотеатрі.

На годиннику 21:00. Людей врази ставало більше — вільного крісла майже не знайти.

До слова, хочете відхопити VIP-місця — приходьте швидше.

На старт, увага, поїхали

Сеанс розпочався зі слів програмної директорки Up Ua Studio Анастасії Пугач. Вона подякувала глядачам, що знайшли час для кіно та запропонувала спільно відбирати стрічки, які можуть увійти до списку “Кіновернісажу просто неба”.

Враженнями від зйомок популярної повнометражної стрічки “Заборонений”, яка вийшла в 2019 року поділилася знімальна група. А саме: продюсер Артемій Денисов та автори сценарію Сергій Дзюба та Артем Кірсанов.

До речі, чудова ініціатива організаторів запрошувати людей, які причетні до створення шедевру. Минулого разу показ “Мої думки тихі” відвідав Андрій Лідаговський — головний герой стрічки. Таким чином глядачі мають змогу з перших уст дізнатися про сам знімальний процес та порівняти фільм.

Атмосфера та гості кіно відкритого неба

Серед глядачів “Забороненого” ми побачили Марію Стус — сестру Василя Стуса та шістдесятницю Маргариту Довгань.

Вони сиділи в другому ряді та переглядали екранізовану версію подій, до яких вони були колись дотичні!

На попередніх фото — лише частина глядачів. Вони продовжували приходити, не дивлячись на те, що фільм вже давно розпочався.

Крісла були зайняті, газони збоку теж!

Навіть біля підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку майже не залишилося місця.

Дехто заздалегідь приніс із собою крісла-подушки для зручного перегляду. Якщо є така можливість, то рекомендуємо скористатися нашою підказкою.

Подібний аншлаг в класичних кінотеатрах Києва буде ще не скоро — ми вже перевіряли.

Глядачі “нового” кінотеатру різного віку: від дітей до літніх людей.

Зазвичай, сюди приходять з друзями — провести весело вечір.

Із сім’єю, щоб показати підростаючому поколінню якісний україномовний контент. На побачення — знайти спільні моменти улюбленого чи нового фільму.

І, звісно, наодинці — абстрагуватися від проблем та відпочити перед великим екраном.

Хоча, не обіцяємо, що в такій компанії ви залишитеся одні :)

До слова, відсутність вільних стільців — не проблема. Пристосуватися можна до будь-якої ситуації, якщо фільм і справді цікавий. Що й продемонстрували глядачі власним прикладом та дали зрозуміти організаторам Up Ua Studio, що проект вартує того!

Ми раніше писали про “Кіновернісаж просто неба”, але зверніть увагу на оновлений графік: зміну часу показів — на 21:00 та дату трансляції стрічок.

До зустрічі в парку ім. Т. Г. Шевченка на наступному сеансі!

Великий Київ у Google News

підписатися