“Ти саме та” – після повернення до Києва гурт “Антитіла” присвятив кліп коханим та батьківщині

Автор: Оксана Тупальська
15:41 20.02

Гурт “Антитіла” зняв кліп, наповнений відсилками та прихованими сенсами. Це маленьке кіно, яке повʼязане з життям гурту, країни, за допомогою якого артисти передають важливе, попереджають, проживають, люблять і говорять зі своїм слухачем.

“Ти саме та” – після повернення до Києва гурт “Антитіла” присвятив кліп коханим та батьківщині
Світлодіодне освітлення

“Ця пісня – присвята не лише коханим, а й спільній для усіх батьківщині: саме тій, якій небо триматимемо і по колу співатимемо, що любимо”, – розповідають артисти.

Метафоричний, образний відеоряд про те, як маленька людина у безмежності холодного простору і Всесвіту здатна своєю любовʼю запалювати вогонь і давати тепло мільярдам інших.

Гурт “Антитіла” повернувся після тримісячного турне світом і провели великий концерт у столиці. В ході благодійного туру артисти збирали кошти на військо. Під час світового благодійного турне музиканти зіграли більше 30 концертів на трьох континентах та зібрали майже 400 000 доларів. Антитіла повідомляли, що рухаються до цілі в півмільйона доларів, аби закупити 10 000 якісних медичних аптечок для Збройних Сил України.

У перші дні після початку повтомасштабного вторгення представники гурту пішли в ТРО та боронили Київщину та Харківщину від росіян. Згодом за наказом командування повернулися та поїхали в турне збирати гроші. 

Великий Київ у Google News

підписатися