Ти не один: у ботсаду Гришка оселились “Наглядачі”

13:32 29.09

У ботанічному саду Гришка з’явилась нова скульптура “Наглядачі”. Ії автор – український скульптор Микита Зігура, що відомий такими роботами, як “Єднання” на Дніпровський набережній у Києві та “Колос” у Дніпрі, що створені у співавторстві із братом Єгором Зігурою, а також “Новий Прометей” та “Сходи пізнання” у парку КПІ.

Ти не один: у ботсаду Гришка оселились “Наглядачі”

Про це повідомляє пресслужба ботсаду.

Скульптура сповнена глибокими сенсами.

Проект “Наглядачі” має на меті занурити відвідувачів у власний світ перетікання форм та ліній, співвідношення мас та об’ємів . Всі ми маємо острах перед тим, що нам невідомо але, водночас, плекаємо надію, що чиєсь велике око дивиться на нас та виправляє усі помилки. У цьому проекті – щось велике, невідоме наглядає за всіма нами, але бачить тільки те, що є всередині них самих”, – пояснює задумку сам автор.

За його словами, ідея назви проєкту “Наглядачі” у тому, що не тільки глядач дивиться на об’єкт, але і об’єкт наглядає за глядачем, адеж “ми маємо зрозуміти що дерева та кущі, навіть каміння навколо нас такі ж живі, як і ми”.

Скульптурна композиція встановлена завдяки ініціативі та за підтримки Віктора Яковенка, організували проект Лера Літвінова та Леонора Янко.

загрузка...

Читайте також: У Ботсаду Гришка – пік цвітіння “зоряних” квітів

Нагадаємо, у ботсаду Гришка вперше відбувся екофестиваль.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...