Twitter підтримує порушення норм міжнародного права та окупацію РФ українського Криму

13:17 09.02.2021

Соціальна мережа twitter надала синю верифікаційну галочку аккаунту представництва Міністерства закордонних справ Росії в українському Криму, який окупований РФ.

Twitter підтримує порушення норм міжнародного права та окупацію РФ українського Криму
Світлодіодне освітлення

Надання офіційної верифікаційної галочки – це визнання цього “МЗС РФ у Криму“ як офіційного суб‘єкта. Тобто – легалізація окупації українського Криму.

Посольство України в США направило офіційний лист-звернення до керівництва Twitter. Про це повідомила пресслужба посольства в Facebook.

“Посольство України в США разом з Міністерством закордонних справ України та Генеральним консульством України в Сан-Франциско разом працюють над деактивацією сторінки в Twitter так званого “представництва МЗС РФ в АР Крим”. Публічні сторінки російської окупаційної влади в Криму точно не можуть позначатися як офіційні і легітимні”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 9 січня 2021 року соцмережа Twitter заблокувала аккаунт 45-го президента США Дональда Трампа (@RealDonaldTrump) “через ризик подальшого підбурювання до насильства“.

У 2014 році відбулася збройна агресія РФ, спрямована на насильницьке протиправне відторгнення Кримської автономії та Севастополя від України та їх приєднання до РФ, що було скоєно у порушенні норм міжнародного права.

У квітні 2014 року російські загони, вдерлися на територію українського Донбасу після захоплення РФ Криму, серії проросійських виступів в Україні й проголошення “державних суверенітетів“ так званих ДНР та ЛНР. Конфлікт має характер міжнародного і став продовженням російської збройної агресії проти України.

За останніми даними управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ ООН) за весь період конфлікту, з 14 квітня 2014 року до 31 березня 2020 року жертвами військового конфлікту стали близько 41 – 44 тисячі осіб.

Точну кількість загиблих підрахувати неможливо. За 6 років війни загинуло від 13 до 13,2 тисячі осіб, з них близько 4 тисячі 100 українських військовослужбовців та 5 тисяч 650 членів озброєних груп. УВКПЛ ООН зафіксувало 3 тисячі 55 випадків загибелі цивільних осіб: 1 тисяча 814 чоловіків, 1 тисяча 57 жінок, 98 хлопців, 49 дівчат і 37 дорослих, стать яких невідома.

До сумного списку загиблих цивільних увійшли 298 пасажирів та екіпаж “Боїнга“ рейсу MH17 “Малайзійських авіаліній“, який був збитий російською ракетою “Бук“ 17 липня 2014 року в небі над Донбасом на шляху від Амстердама до Куала-Лумпура.

Великий Київ у Google News

підписатися