Твори Айвазовського та Шишкіна: київський музей відкриває фонди

Автор: Марія Супрун
22:12 21.11

У Національному музеї “Київська картинна галерея” розпочала роботу виставка “У вимірі часу. Визначні колекції ХІХ-поч.ХХ ст.”.

Твори Айвазовського та Шишкіна: київський музей відкриває фонди

Як повідомляє Департамент культури КМДА, виставка поєднує унікальні полотна із фондів музею, які раніше рідко презентувалися, та вже знайомі роботи митців з основної експозиції Картинної галереї.

Це 18 творів різних періодів “володаря морської стихії” Івана Айвазовського, рідкісні графічні малюнки “царя лісу” Івана Шишкіна, які не представлені в основній експозиції музею, романтичні полотна майстра портретного жанру пушкінської епохи Василя Тропініна та різносюжетні картини Зінаїди Серебрякової – першої жінки, що увійшла в історію вітчизняного образотворчого мистецтва.

Виставка триватиме до 31 грудня у Київській картинний галереї (вул. Терещенківська, 9), години роботи – з 10 до 17:45 (понеділок та четвер – вихідні). Квитки можна придбати на вході до музею.

Нагадаємо, що у зв’язку із запровадженням “червоної” зони в Києві відвідати музей можна за наявності: негативного ПЛР-тесту, сертифікату про вакцинацію чи про одужання від COVID-19.

Нагадаємо, в Києві встановили скульптуру, що символізує звучання міста.

Великий Київ у Google News

підписатися