“Тусовка” підлітків на цвинтарі: особи дівчат встановили – яке покарання їх чекає

Автор: Галина Ворона
11:45 08.07

Ювенальні поліцейські встановили особи дівчат-підліткіів, які розпивали алкоголь на столичному цвинтарі. Молодшій із них всього 13 років. Правоохоронці провели профілактичні бесіди з порушницями, а на батьків склали адміністративні протоколи, які скерували до суду для прийняття рішення.

“Тусовка” підлітків на цвинтарі: особи дівчат встановили – яке покарання їх чекає Фото: ілюстративне

Про це розповіли у поліції Києва.

Як зазначається, під час моніторингу Інтернет-мережі виявлено відео, на якому неповнолітні дівчата нецензурно виражались та розпивали алкогольні напої на місцевому цвинтарі у Святошинському районі.

Як розповіла начальник ювенальної превенції Святошинського управління поліції Оксана Пономаренко, протягом доби правоохоронці встановили, що до порушення громадського порядку причетні місцеві мешканки, 2006 та 2008 років народження.

З метою попередження подібних випадків у майбутньому із неповнолітніми ми провели профілактичні бесіди. Відносно їх батьків склали протоколи за частиною першою статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, які направили до суду для прийняття рішення”.

Нагадаємо, підлітки влаштували “тусовку” на цвинтарі: сюди дівчата років 15-16 принесли випивку та наїдки, включили музику та співали пісень.

Великий Київ у Google News

підписатися