Туристичний маршрут «10 тисяч кроків до духовних скарбів» – проведи час з користю для себе та своєї родини

12:01 02.07

Гуляти столицею та знайомитися з містом можна не лише споглядаючи на архітектуру, а й навчаючись та пізнаючи історію. Пропонуємо туристичний маршрут «10 тисяч кроків до духовних скарбів», пройшовши який ви точно станете багатими та наповненими.

Туристичний маршрут «10 тисяч кроків до духовних скарбів» – проведи час з користю для себе та своєї родини

Як «ВК» раніше розповідав, 10 тисяч кроків рекомендують робити тим, хто дбає про здоровий спосіб життя та хоче довго почувати себе молодим і активним. Це приблизно 7-8 кілометрів шляху.

А якщо тривалі прогулянки викликають у вас набряків ніг, у нагоді буде рідкий гель венотонік Флего. Він дбає про здоров’я судин: підвищує тонус вен, поліпшує лімфо дренаж, зменшує набряки та запалення, перешкоджаючи тромбоутворенню. 

Та не забувайте, що “Великий Київ” та партнер проекту венотонік “Флего” розігрує (посилання на Анонс) смартгодинник та багато інших подарунків серед всіх, хто прогуляється одним з  запропонованих маршрутів на 10 000 кроків.

Отже, перейдемо до мапи нашого наступного маршруту. Пропонуємо розпочати шлях біля Універмагу «Україна» неподалік залізничного вокзалу. Туди можна дістатися на метро або швидкісним трамваєм.

Цього разу будемо відвідувати виставкові зали, тому необхідно мати з собою приблизно 1500 грн на людину  – на оплату вхідних квитків до музеїв. У середньому вартість візиту складає 50 грн, проте є на шляху 3 локації, де відвідини коштують близько 350 грн.

Від стартової локації ви пройдете поруч з Національним цирком України до історичної будівлі – Замку барона Штейнгеля, далі навідаєтеся до Літературного скверу та перш ніж вирушити у дорогу зможете випити чаю чи лимонаду у літній кав’ярні поруч з Київським велотреком. І вперед, у мандри!

Наступна локація – Музей «Третя після опівночі», звідки рекомендуємо попрямувати в напрямку метро Університет, навідавшись на шляху до Володимирського Кафедрального собору.

Наступна частина програми нашої подорожі більш насичена. Бо з Володимирського собору пропонуємо попрямувати до Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна, зробити гарні світлини поруч з деревами та квітами.

Далі – йдемо:

  • до Музею видатних діячів української культури;
  • дивимось експозицію і Історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського;
  • прямуємо через Парк Шевченка до Музею Ханенків та поруч – Київської картинної галереї;
  • далі нас чекають Національний музей Тараса Шевченка та Музей Павла Тичини;
  • завершити насичену подорож рекомендуємо у Музеї історії Києва

Після активної прогулянки не рекомендується ходити на закупи чи шумні розваги. Краще сісти десь у затишній кав’ярні та поділитися враженнями від побаченого. На Хрещатику тепер таких теплих місць досить багато.

Тож на разі ви маєте вже три маршрути на вибір: Маршрут №1 (активне посилання) та Маршрут №2 (активне посилання). Обирайте свій улюблений,  публікуйте фото з вашої прогулянки тут (активне посилання на пост FB) та беріть участь у розіграші подарунків від редакції «Великий Київ» та партнера проекту венотоніка Флего , що відбудеться вже 7 липня. Для розіграшу ми підготували:

🎁 Стильну брендовану пляшку для води для комфортних прогулянок

🎁 Упаковку мінеральної води, щоб вас не мучила спрага

🎁 Венотонiк Флего, щоб врятувати ваші ноги від важкості після довгого ходіння

🎁 Та суперприз – смарт-годинник для всіх, хто слідкує за своїм здоров’ям

Детальні правила участі читайте за посиланням.

Тож не зволікайте, беріть своє зручне взуття та відправляйтеся в мандрівку нашим Великим та надзвичайним Києвом.

Великий Київ у Google News

підписатися
    більше новин