Турне до розплідника Хаскі з Києва – катання на собачих упряжках та прогулянка з маламутами

Автор: Оксана Тупальська
16:39 25.01

У двох годинах їзди від Києва розташований розплідник хаскі, де можна взимку покататися на собачих упряжках. Також дозволяють поспілкуватися з тваринами, погуляти з ними на лоні природи.

Турне до розплідника Хаскі з Києва – катання на собачих упряжках та прогулянка з маламутами

Розташований розплідник хаскі у селі Кладьківка на Чернігівщині. Там також є заняття зі скайджорінгу з собаками на бігових лижах. 

Аби спеціально підготовлені пси мали адекватне навантаження, в одній упряжці, що веде санчата, працюють 8 собак. Якщо ж тварина допомагає під час катання на лижах або гумовому тюбінку, які легше ковзають по снігу, то достатньо одного хаскі. 

Кодібні атракції є і з кіньми – вони возять людей на великих лижах та санях. 

“Існує багато маршрутів (від 3 км до 10 км і більше) і всі вони дуже красиві і різноманітні. Маршрут проходить уздовж Десни, по самої Десни, по засніженому лісі, по озерах”, – розповідають у Домі хаскі. 

В нарту садять або одну дорослу людину вагою до 80 кг , або дорослого з дитиною сумарно такої ваги, поїздку супроводжує інструктор-каюр. 

З Києва їздять організовані екскурсії до розплідника хаскі, відправляються від залізничного вокзалу. Також можна домовитися на місці та дістатися самотужки. 

Катання в упряжках обходиться від 2 тис грн за 3 км за дорослого, 1500 грн за дитину. Поїздка на лижах з собакою – від 500 грн.

Раніше “ВК” розповідав, що в Оболонському районі поліцейські знайшли двох собак, яких загубила містянка.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Дім Хаскі(Чернігівська обл) (@dom_haski)

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин