Тук-тук та далека Куба на Трухановому острові: огляд тераси Cuba Camp

Автор: Ліліана Григорак
13:33 04.07.2020

Новоспечений “Cuba Camp” працює на Трухановому острові з 25 червня. Арсенал для літнього відпочинку в закладі – дійсно, те що треба. Але хейтерів за відгуками більше, ніж задоволених клієнтів. То що насправді приховує кубинська локація в Києві?

Тук-тук та далека Куба на Трухановому острові: огляд тераси Cuba Camp

До слова, кожен огляд локації “Великого Києва” — щирий відгук. Аналізуємо, щоб ви могли проводити літній час безпечно та незабутньо.

Загальні враження

На перший погляд Cuba Camp як літній табір з дитинства — одразу відчуваєш свободу та передчуття пригод.

І локація виправдовує ці враження, тут дійсно для кожного знайдеться дозвілля.


 

Інстаграм-любителі оцінять яскравий дизайн, шанувальники активностей протестують розваги на воді, стурбовані батьки влаштують романтик біля вогню (перед цим залишать дітей в Cuba KIDS Camp). А любителі кубинської кухні прямуватимуть до тераси, їжу якої готує кухар Alejandro.

І, звісно, як без танців на Кубі!

Латинський плейлист тут лунає звідусіль, особливо вечорами, коли грає гурт Havana. Втриматися від танців тоді складніше, ніж будь-коли.

До речі, про ціни на водні розваги:

  • вейксерфінг — від 60 до 80 грн/хв;
  • каякі — 120 грн/год.

Також знайдете прокат велосипедів — 200 грн/год, електросамокатів — 300 грн/год та заняття з тренером на батуті — 500 грн/год. 

Занотуйте локацію “Cuba Camp” як вдалу для урізноманітнення літніх вікендів.

Комфорт

Ви коли-небудь добиралися до закладу Києва на тук-туці? Якщо ні, це буде ваш дебют. Бо “Cuba Camp” знаходиться у 2 км від Пішохідного мосту і пропонує відвідувачам безкоштовний транспорт від КПП.

Зателефонуйте в заклад і за вами приїдуть 🙂

Правда, це радше маркетинг. Тук-тук один, будьте готові до можливих 30 хв очікувань.

Заклад пропонує дві тераси. Одна на піску з кріслами-подушками  та лежаками — ідеально для куріння кальяну. Інша — для ланчів та коктейльних історій.

Цікаво, яку оберете ви!

А тепер про наболіле: в Кубі, здається, забули про пандемію та основні вимоги захисту.

Дистанції між столами та антисептиків немає (один можна знайти при вході, де міряють температуру), працює відкрита кухня. Але зате тут є одноразові меню.

Обслуговування

Перейдемо до “найцікавішого”: привітні адміністратори вас не зустрінуть — ви будете шукати їх самостійно, звісно, якщо захочете сісти за столик.

Офіціанти також пасуть задніх: ми витратили 10 хв, щоб нас помітили та взяли замовлення (ну хіба ж на Кубі так прийнято?).

Маски та рукавички персонал не використовує, журбинка.

Наше замовлення: на “Цезар” ми чекали 25 хв, фреш принесли за 10 хв.

Дані свідчать, що команда не в курсі про відразу клієнтів до довгих очікувань.

Їжа

Меню “Cuba Camp” різноманітне: трішки України, Європи та латинських традицій. Зауважте, для найменших тут також є спеціальні позиції.

Ціни вищі середнього, знайдете: молоду картоплю в петрушці — 40 грн, лобстера у вершковому соусі — 900 та поке-боул з куркою гриль за 390.

Наші “Цезар” (із дитячого меню) та фреш обійшлися у 155 грн.

Салат був прісний — смаку традиційного соусу для контрасту не вистачило. А от фреш виявився ідеальний, апельсини ніби от-от з дерева.

Рекомендуємо?

Атмосфера колоритної Куби та різноманіття розваг в “Cuba Camp” принесуть вам нові емоції. А от обслуговування та недотримання епідеміологічних норм можуть навпаки — порушити психологічне та фізичне здоров’я.

“Великий Київ” рекомендує відвідати заклад заради водних активностей та колоритних фото в сторіс Інстаграму. З метою ланчу краще оберіть місце з відповідним обслуговування та ближче до центру.

Читайте також: Огляд тераси “Маяк” на Дніпровській набережній: можливість зупинити час та спіймати насолоду.

Читайте також: Огляд тераси “Компоту” на Поштовій: ризикований ланч з видом на Дніпро.

Великий Київ у Google News

підписатися