Цистерну фарби – стільки отримають охочі прибрати написи з історичних будинків

11:32 28.07.2020

Мер Києва Віталій Кличко має намір виділити цілу цистерну фарби “художникам”, яких він напередодні застукав за розписуванням стін будинку, а також іншим небайдужим громадянам, які допоможуть місту прибрати надписи хоча б з історичних будинків столиці.

Цистерну фарби – стільки отримають охочі прибрати написи з історичних будинків

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Тут лунають пропозиції, мовляв, ви б краще допомогли і видали кілька відер фарби, бо хлопці “корисною справою займаються і замальовують надписи з адресами телеграм-каналів із розповсюдження наркотиків”. В такому разі, в мене теж є пропозиція: я готовий виділити не кілька відер, а цистерну фарби! Щоб вони допомагали місту прибирати надписи. Тільки не іншими розписами, а зафарбовували різну “творчість”! І, якщо ці хлопці, справді, хочуть робити добру справу на благо міста, – фарба і всі інше необхідне буде”, – написав Кличко.

Головне, за словами мера, щирість намірів і готовність робити Київ кращим і гарнішим.

Необхідно спільно боротися з вандалізмом, випадків якого сьогодні в Києві, на жаль, багато. Коли паплюжать пам‘ятники, нові гарні об‘єкти, б‘ють скло на зупинках, розмальовують стіни історичних будинків”, – додав Кличко.

Нагадаємо, під час прогулянки центром Києва мер Віталій Кличко спіймав двох “художників”, що вимальовували расистське графіті. За “художників” одразу вступився Сергій Бондар, керівник підрозділу Муніципальної Варти, також відомий як член ультраправої організації “С14”.

Великий Київ у Google News

підписатися