Цирк під Офісом президента. Карусель готова, а ковзанку все ще монтують (ФОТО)

18:46 14.12.2020

Біля будівлі Офісу президента на Банковій продовжуються роботи зі встановлення усіх атрибутів новорічної локації. Карусель та ялинку облаштували досить оперативно, а от будівництво ковзанки, яке триває вже два тижні, досі не завершене.

Цирк під Офісом президента. Карусель готова, а ковзанку все ще монтують (ФОТО)

Наш кореспондент роздивився на якому етапі знаходиться будівництво новорічної ковзанки.

Схоже, що робітники вже закінчили монтувати основу майбутнього катка і навіть вкрили його кригою. Територію ковзанки огородили дерев’яним парканом, скріпивши його металевими скобами. 

Втім, така огорожа наразі не готова втримувати потік відвідувачів, тож мешканцям міста доведеться зачекати більш міцного тину, перш ніж ставати на лід.

До слова, скористатися ковзанкою зможуть безкоштовно всі охочі, ковзани можна буде принести із собою або взяти напрокат безоплатно на місці катання.

Відкриття новорічної локації заплановано на 19 грудня. Святковий майданчик і фотозони діятимуть без вихідних з 10:00 до 21:00. 

Нагадаємо, більше тижня тому біля будівлі Офісу президента почали облаштовувати ковзанку. Згодом на Банкову привезли величезну живу ялинку з корінням, а пізніше встановили вінтажну карусель.

Читайте також: Ковзанка та найвища гірка: нова новорічна локація на Печерську (ФОТО) 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...