Цифра дня. Скільки відвідувачів побували у зоопарку (+1 Богдан)

13:02 26.05

Протягом перших трьох днів після відкриття оновлений столичний зоопарк відвідали 7 130 людей. Понад 1500 з них придбали квитки до звіринця онлайн.

Цифра дня. Скільки відвідувачів побували у зоопарку (+1 Богдан)

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання ЗМІ.

Після послаблення обмежень ми відкрили київський зоопарк. Поки він був закритий, там завершили першу чергу реконструкції. І тепер зоопарк виглядає по-іншому. З новим входом, гарною площею перед ним, новими приміщеннями, гарною територією”, – сказав Віталій Кличко.

Він нагадав, що відвідувачам без маски вхід на територію звіринцю заборонений.

За словами мера, працівники зоопарку дбають про безпеку відвідувачів: квиткові каси обладнали захисним склом, касири працюють в захисних масках, територію зоопарку дезінфікують щоранку та щовечора. Крім того, на центральному вході встановили пункт вимірювання температури та апарати для дезінфекції рук. Працює на території зоопарку і медпункт.

Читайте також: Лев не стримує овацій! Ти лишив сміття у баці! – фанові віршики на контейнерах у зоопарку

загрузка...

Кількість відвідувачів зараз обмежена. Одночасно у зоопарку можуть гуляти люди з розрахунку не більше 1 особи на 10 кв. м. площі. Зокрема, і з цим були пов’язані черги біля входу в зоопарк. До того ж дуже багато людей у неділю приїхали погуляти з дітьми, подивитися на звірів та на зміни, що відбулися в столичному зоопарку”, – зазначив мер Києва.

Він повідомив, що роботи і перетворення в зоопарку ще тривають. Місто продовжує його реконструкцію. Також у липні планують відкрити паркінг на 500 авто для відвідувачів київського зоопарку.

Усі відвідувачі, за відгуками, позитивно вражені тими змінами, що відбуваються в зоопарку. Наступного року ми повернемо київський зоопарк до Європейської асоціації зоопарків. І протягом найближчих двох років повністю завершимо реконструкцію та оновлення столичного зоопарку”, – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, на днях столичний зоопарк відкрився після масштабної реконструкції. Ми відправились туди на ревізію і перевірили, що там змінилось. Колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан також уже встиг поспілкуватись з тваринами – його неадекватну поведінку зняли на камеру відвідувачі звіринця.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...