Цифра дня. Скільки вчителів і учнів хворіють на коронавірус у Києві

12:33 16.09

У навчальних закладах столиці, де виявляють хворих учнів та педагогів, впроваджують дистанційне навчання – або в окремих класах, або ж у школах загалом. Через випадки захворювання серед вчителів сьогодні на карантин закриті 4 навчальні заклади. У 90 школах на дистанційне навчання перевели 188 класів, де є хворі учні. Усього хворих на коронавірус школярів і вчителів у столиці понад три сотні.

Цифра дня. Скільки вчителів і учнів хворіють на коронавірус у Києві

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

Що стосується навчального процесу в столиці. Ми контролюємо ситуацію. І там, де виявляють хворих дітей чи педагогів, – класи або школи відправляють на дистанційне навчання”, – сказав Віталій Кличко.

Так, через випадки захворювання серед вчителів на карантин закриті сьогодні 4 столичні школи. По одній в Оболонському, Дарницькому, Голосіївському та Солом’янському районах.

У 90 школах на дистанційне навчання перевели загалом 188 класів, де є хворі учні. Усього хворих на коронавірус школярів у столиці – 207. Та 108 педагогів”, – повідомив мер Києва.

За словами мера, також через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 4 групи в садочках у Дарницькому та Подільському районах.

загрузка...

Загалом працює 561 комунальний дитсадок із 568-ми. В інших закладах тривають планові ремонти. Три садочки, що були на карантині, відновили свою роботу. Наповненість дітей у садках сьогодні – майже 51 відсоток”, – додав мер.

Нагадаємо, у Києві за добу 356 хворих на коронавірус і 8 смертей, в Україні сьогодні рекордна смертність від коронавірусу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...