Цифра дня. Скільки працівників метро хворіють на COVID-19

14:47 03.12.2020

Київ – лідер серед нових випадків COVID-19. А столичною підземкою щодня користуються тисячі пасажирів, яких обслуговують працівники КП “Київський метрополітен”. Так, з початку пандемії на коронавірус захворіли 670 працівників метро, а на даний момент хворіють 157 осіб.

Цифра дня. Скільки працівників метро хворіють на COVID-19

Про це йдеться у відповіді підприємства на запит Українських Новин.

“На КП “Київський метрополітен” з початку карантину захворіли на коронавірусну хворобу COVID-19 670 працівників, зараз хворіє 157 працівників, на самоізоляції перебувають 82 людини”, – йдеться у документі.

Зазначено, що на підприємстві контролюється стан здоров’я всіх співробітників і в разі виявлення ознак респіраторних захворювань (підвищеної температури тіла понад 37°C), такі працівники направляються до своїх сімейних лікарів для подальшого обстеження і тестування на COVID-19, при необхідності.

При встановленні випадків захворювання працівників на коронавірус, в обов’язковому порядку здійснюється визначення контактних осіб, які направляються на самоізоляцію і подальший медичний нагляд.

Нагадаємо, у Києві за добу виявили 1364 хворих на коронавірус, померли 30 людей. На сьогодні в столиці вже 75 376 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, у тому числі 1369 летальних.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...