Трюки на дошці: в Києві пройдуть міжнародні змагання з вейксерфінгу

Автор: Марія Супрун
21:05 17.06

18-20 червня в парку “Муромець” пройдуть міжнародні змагання з вейксерфінгу, в яких братимуть участь 80 спортсменів з 10 різних країн та українські професійні серфери.

Трюки на дошці: в Києві пройдуть міжнародні змагання з вейксерфінгу

Як повідомляють організатори, змагання пройдуть київському клубі City Swell.

Найкращі спортсмени змагатимуться у двох дисциплінах: скім та серф. Також серед учасників будуть змагатися в окремій категорії діти.

На гостей також чекатимуть виступи чемпіонів світу, які виконають трюки на дошці. Серед них будуть: Шон Сільвейра, США, – шестиразовий чемпіон світу з флоурайду; прорайдер команди Mastercraft Майк Кунц, Швейцарія, – багаторазовий переможець європейських змагань, призер чемпіонату світу 2020; прорайдери команди Kanuk Александра Туненко та Георгий Маркарян, Росія; прорайдерка команди Black Revolt Дженіфер Едвардс, Велика Британія – входить в топ-10 кращих жінок-прорайдерів світу; прорадейри команди Phase5 Ентоні Едвардс, Велика Британія, і Маркус Ламер, Австрія.

Спостерігати за змаганнями може кожний бажаючий або на території City Swell, де буде на березі встановлено трансляцію з катеру, – або на сторінці міжнародної асоціації вейксерферів.

Після офіційної частини на гостей чекатиме вечірка – за музичну хвилю відповідатиме DJ Slava Bondar та DJ Trash Self. Вхід вільний.

Нагадаємо, 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...