Тримають інтригу: влада не розказує, якою буде тематика та іграшки ялинки на Софійській

Автор: Любава Лисичкіна
21:30 29.11.2023

Біля головної ялинки країни на Софійській площі планують встановити фотозону, де буде знаходитися декілька невеличких новорічних ялинок з великою кількістю іграшок на гілках. Ція ялинки збиратимуть донати для ЗСУ.

Тримають інтригу: влада не розказує, якою буде тематика та іграшки ялинки на Софійській Фото: ілюстративне
оренда квартири Київ

Як повідомляє ТСН, ялинка буде встановлена навпроти флагштоку, там легше її під’єднати до генератора, від якого будуть горіти новорічні вогники.

Наразі відомо, що дерево матиме 12 м у висоту, ялинку  вберуть у два міксовані основні кольори – білий та зелений. Однак, поки не відомо кому буде присвячена вона та яка основна тематика. Також у секреті тримають те, якими будуть на ній новорічні іграшки.

Біля головної ялинки країни на Софійській площі планують встановити фотозону, де буде знаходитися декілька невеличких новорічних ялинок з великою кількістю іграшок на гілках. Там кожен бажаючий зможе зняти з гілки іграшку і залишити її собі на згадку, але перед цим має задонатити кошти на ЗСУ.

Біля дрібних ялинок розмістять QR-коди з рахунками волонтерів та благодійних фондів, які збирають кошти на потреби ЗСУ, розповіли сайту тсн організатори новорічних свят.

Нагадаємо, “ВК” писав про те, що головна ялинка країни на Новий рік у Києві буде.

Великий Київ у Google News

підписатися