Три столичні універститети увійшли у десятку «Топ-200 Україна 2024»

Автор: Любава Лисичкіна
18:46 17.06

При складанні цьогорічного рейтингу враховувалися сучасні тенденції розвитку вищої освіти, яка знаходиться в стані глибинних змін в ході здійснюваних реформ та зазнає великих втрат в результаті повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну.

Три столичні універститети увійшли у десятку «Топ-200 Україна 2024» Фото: ілюстративне
Як повідомляється, Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта», в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, презентував наступний, вісімнадцятий академічний рейтинг ЗВО України «Топ-200 Україна 2024».
 
Враховувалася всебічність і багатогранність діяльності університетів. З цією метою, для визначення результатів роботи університетів, їх діяльність сукупно оцінювалася з використанням великих масивів даних (узагальнених за декілька років) на широкій базі важливих показників (6 міжнародних і 4 національних).
 
Як і в минулому році КПІ став першим у цьому рейтингу. До десятки кращих увійшли Київський національний університет імені Тараса Шевченка (друге місце) та Національний університет біоресурсів і природокористування України (сьоме місце).
 
️️️ З цьогорічним рейтингом «Топ-200 Україна 2024»‎ можна познайомитися за посиланням – 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин