Три школи у Києві можуть сплатити штрафи до 170 тисяч гривень за порушення карантинних правил

Автор: Галина Ворона
19:37 08.11.2021

Кілька приватних закладів освіти у Києві попались на порушенні карантинних заходів: відповідно до правил “червоної” зони не організували освітній процес у дистанційному режимі з 1 листопада.

Три школи у Києві можуть сплатити штрафи до 170 тисяч гривень за порушення карантинних правил

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

  • Мова йде про наступні заклади:
  • ТОВ “Ліко-школа” (вул. Композитора Мейтуса, 5-А),
  • “Новопечерська школа” (вул. Михайла Драгомирова, 9-Б),
  •  ТОВ “Навчально-виховальний комплекс “Мідгард” – Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садочок» (просп. Академіка Глушкова, 1 корп. 17).

У Держпродспоживслужбі кажуть, що ці заклади продовжували допускати відвідувачів, зокрема, учнів у свої приміщення та проводити навчальний процес в очному режимі.

За результатами перевірки на уповноважених осіб усіх згаданих закладів складені адміністративні протоколи за частиною 1 ст. 44.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення правил щодо карантину людей.

Протоколи будуть скеровані до суду. За порушення передбачено відповідальність посадових осіб від 2 до 10 тис. неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 34 000 до 170 000 грн). Остаточний розмір штрафу визначить суд.

Також повідомлено Нацполіцію щодо ознак кримінального порушення за ст. 325 Кримінального Кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням», оскільки такі порушення визначених обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину можуть сприяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед відвідувачів закладу – мешканців Києва та гостей столиці.

У Держпродспоживслужбі зазначили, що вимогу про організацію освітнього процесу в дистанційному режимі містить п. 5 протоколу Постійної комісії з питань ТЕБ та НС КМДА від 28.10.2021 № 68.

Читайте також: Відмова від COVID-щеплення: у КМДА відзвітували про відсторонених від роботи

Нагадаємо, з 1 листопада у Києві запроваджено “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Робочі групи із спеціалістів Держпродспоживслужби, РДА, Нацполіції, “Муніципальної охорони” щоденно здійснюють контроль за дотриманням карантинних заходів у столиці.

Великий Київ у Google News

підписатися