Три книги, які повинна прочитати кожна мама. Список найкращих видань з виховання дітей

Автор: Любава Лисичкіна
21:11 28.07

Ідеальним путівником для кожної мами з виховання дитини стає хороша кніга. Ми представляємо список кращих видань, які повинні читати усі сучасні батьки

Три книги, які повинна прочитати кожна мама. Список найкращих видань з виховання дітей

Бути сучасною мамою та справлятися з поведінкою дітей непросто. Звичайно, є інтернет з форумами, всюдисущі бабусі з порадами. Але ці рекомендації не завжди корисні та допомагають в житті молодої мами. Ідеальним путівником по непростому шляху у вихованні дитини стає хороша книга. Наприклад,  Е.О. Комаровський “Початок життя вашої дитини” чи інша література, яку можна купити у “Yakaboo”.

“Початок життя вашої дитини” від Євгена Комаровського

Нове, наповнене важливими фактами та знаннями видання від відомого практикуючого педіатра продовжує знамениту серію “365 рад на перший рік життя вашої дитини”. Книга присвячена трьом найголовнішим етапам в співіснуванні малюка і батьків. Це підготовка до періоду вагітності, саме виношування дитини і перший, найважливіший період для малюка.

Доктор Комаровський розглядає питання, які можуть виникнути в цей час і пропонує прості й доступні варіанти вирішення навіть найскладніших і заплутаних завдань. Читаючи та керуючись книжковим путівником, ви збережете свою нервову систему і гідно вийдете з будь-якої ситуації. 

“Таємна опора” від Людмили Петрановської

Відомий автор дитячих книжок серії  “Що робити, коли” Людмила Петрановська  є відомим психологом-педагогом з величезним досвідом, керівником популярних вебінарів, присвячених сімейним відносинам. Її нове видання стало бестселером, важливим помічником для сучасних батьків, що допомагає поповнити знання і швидко знайти відповіді на найпоширеніші питання. 

Нове видання розповість вам про те:

  • як відбувається формування зв’язку дитячої прихильності до батьків;
  • що зробити, щоб навчити дитину не тільки слухати, а й чути;
  • в чому різниця між поведінкою “батько”  і “наставник”,  і яку з них краще віддати перевагу в спілкуванні;
  • як стати помічником і опорою для своєї дитини.

Побудувати стабільні відносини навіть з проблематичними дітьми цілком можливо. Щоб налагодити контакт, необхідно розуміти дитину, ну а як це зробити, підкаже нове видання від майстра сімейних відносин.

“Як стати ледачою мамою”від Анни Бикової 

Відомий педагог і дитячий психолог Ганна Бикова багато років займається вихованням і наглядом за сучасними дітьми. Мама двох малюків, маю величезний педагогічний досвід роботи в дитсадках, школі, університеті, автор ділиться порадами. У своєму виданні розглядаються особистісні відносини між дитиною і дорослим, причому вивчаються точки дотику на всьому етапі дорослішання; від дитсадка до студентів.

З її поглядами на виховання згодні далеко не всі. Перші видані книги від Бикової викликали резонанс і розділили читачів на два табори: тих, хто виступив з різкими коментарями та тих, хто підтримав і зрозумів методику, розказану професійним психологом.

Нова книга також не залишила байдужими батьків і стала бурхливо обговорюється в інтернеті завдяки таким передумовам автора:

  1. Бажання все контролювати приносить негативний вплив на особистісне становлення дитини, руйнуючи його зв’язок з реальним світом.
  2. Потрібні помилки, невдалі спроби в спілкуванні та поведінці, щоб сформувати характер, виявити й зрозуміти, що є добре і погано.
  3. Дитина повинна вчитися на власному досвіді, вміти слухати себе, приймати рішення, навіть якщо вони йдуть всупереч з бажаннями мами й тата.

Самостійне пробудження, приготування собі сніданку, збори та догляд в школу без участі мами? Легко! Справа не в ліні матері, а в бажанні навчити сина або дочку повсякденному житті, де поряд з подарунками й турботою є розчарування, образа, нерозуміння. Нова книга запрошує взяти участь в обговоренні цього питання.

Ну а придбати цю літературу можна в салоні нашого магазину “Yakaboo”, який знаходиться в Києві на вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (Головпоштамт). Отримати додаткову консультацію можна за тел : 0 (800) -600-505. 

Великий Київ у Google News

підписатися