Три дні тримали людей без води. Директора Керуючої компанії звільнили за незадовільну роботу

Автор: Галина Ворона
14:27 14.09

Мер Києва Віталій Кличко зібрав нараду з головами столичних районів, главами керуючих компаній міста та контактного центру 1551 щодо роботи ЖКГ та благоустрою в Києві. Через незадовільну роботу Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Шевченківського району її директора – Дмитра Савченка, сьогодні звільнили.

Три дні тримали людей без води. Директора Керуючої компанії звільнили за незадовільну роботу

Про це повідомляє КМДА.

Він навів приклад недбалості комунальних служб, коли мешканці будинку на вулиці Гончара, 6, залишились без води майже на три доби. Люди носили воду з навколишніх будинків у свої квартири для елементарних потреб.

При цьому комунальні служби сиділи і чекали, поки минуть вихідні! Не було оголошення про причини і терміни усунення аварії, не здійснювали робіт. Ніхто з людьми не спілкувався. Поки мешканці не передали інформацію меру! Так навіщо тоді ЖЕК, комунальні служби, голова району? Керівники служб та підрозділів, які не здатні ефективно виконувати свою роботу, забезпечити сервіс киянам, не будуть тут працювати! І зокрема, глава Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Шевченківського району. Його ми звільняємо”, – обурився Віталій Кличко.

Мер також доручив головам столичних районів навести лад і відновити благоустрій на територіях, де це необхідно.

Зараз останні тижні сприятливої погоди і їх потрібно використати для відновлення благоустрою після ремонтів та аварійних розриттів. Голови районів, візьміть на особистий контроль асфальтування, відновлення зеленого покриття, прибирання залишків будівельних матеріалів, елементів конструкцій після демонтажу”, – сказав Віталій Кличко.

Також він акцентував увагу на проблемі ремонтів і роботи ліфтів у житлових будинках – мовляв, ліфт може не працювати тільки у випадку його капітального ремонту або заміни. В усіх інших випадках – це недбалість в роботі районних служб.

Треба перевірити звернення щодо непрацюючих ліфтів та усунути неполадки. За адресами, де здійснюють заміну або реконструкцію, – інформувати мешканців, вивісити оголошення з інформацією про роботи та обов’язково – про терміни їх завершення”, – підкреслив Віталій Кличко.

Окремо мер звернувся до глав районів пришвидшити роботу з вакцинації працівників закладів освіти Києва.

Ми повинні зробити навчальний процес максимально безпечним в умовах пандемії – як для учнів, так і для працівників навчальних закладів. Бо ситуація із захворюваністю погіршується. Із червня в Києві працюють пункти вакцинації працівників закладів освіти. Вже майже 80 відсотків освітян шкіл вакциновані. Але є райони, де ця робота відбувається не так динамічно і потрібно приділити їй особливу увагу. Це, зокрема, Подільський, Оболонський, Дарницький райони. До кінця тижня у вас є час виправити ситуацію”, – наголосив Віталій Кличко.

Читайте також: Заповітні 80% близько. Як щеплюються освітяни в Києві і чи є результат

Нагадаємо, житлові будинки у столиці почали перевіряти на готовність до опалювального сезону – на що звертають увагу.

Великий Київ у Google News

підписатися