Трошки міністром попрацювати, трошки в ТРО постояти? Депутатка обурилася міністром освіти і ректором, які записалися в ТРО Києва

Автор: Любава Лисичкіна
21:04 19.04

Якщо ректор і міністр вважають, що вони вже вирішили всі питання освіти – ок, може бути. Скласти повноваження і йти воювати – це заслуговує на повагу.

Трошки міністром попрацювати, трошки в ТРО постояти? Депутатка обурилася міністром освіти і ректором, які записалися в ТРО Києва

Різкий допис зробила депутатка Київради Ксенія Семенова щодо світлини, на якій  міністр освіти Сергій Шкарлет  та ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький позують у формі і зі зброєю.

Як повідомив її колега по Київраді Михайло Наконечний, який і оприлюднив фото, “сьогодні разом з Олександром Бродським та Андрієм Мальованим прийняли новобранців до нашої окремої роти – Сергія Шкарлета та Максима Луцького. Спільні завдання від керівництва ЗСУ підвищують загальний рівень наших бійців”.

“Люди, які після повного звільнення Києва і переміщення важких боїв на схід натягують форму, бронік і автомат чисто пофоткатися у Києві – мародери. – написала Семенова. –  Якщо ректор і міністр вважають, що вони вже вирішили всі питання освіти – ок, може бути. Скласти повноваження і йти воювати – це заслуговує на повагу. Але коли в тебе роботи вагон і візочок, і ти точно знаєш, що в зону бойових дій стріляти рсню ти не поїдеш, йти записуватися в ТРО Києва, знаходити час на фоточки з автоматом “. 

Депутатка переконана, що міністр – фултайм робота, ключова посада. Як і ректор.

“Ти не можеш трошки міністром попрацювати, трошки в ТРО постояти на посту. Віддайте броніки і форму хлопцям на схід і не ганьбіться. Що це за печерні розваги?”- обурюється депутатка.

 

До слова, викладачку університету Богомольця в Києві звинуватили у колабораціонізмі.

 

Великий Київ у Google News

підписатися