Трейдери, ваш час настав. В Україні легалізували криптовалюту

13:32 09.09

Законопроєкт впорядковує регуляцію ринку віртуальних активів і його учасників. Він регулює правовий статус таких активів і цивільно-правові відносини між фізичними та юридичними особами при їх використанні.

Трейдери, ваш час настав. В Україні легалізували криптовалюту

За законопроєкт №3637 «Про віртуальні активи», який легалізує використання віртуальних активів в Україні, в середу, 8 вересня, проголосували 276 нардепів.

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, на даному етапі загальна капіталізація криптоіндустрії перевищила 2 трильйони доларів США. В Україні щоденний обіг віртуальних активів становить 1 млрд грн. Але через те, що все відбувається в тіні, міжнародні біржі не можуть заходити в Україну.

Крім того, із жодної операції з віртуальними активами не платять податків.

Згідно з ухваленим законопроєктом, прямі розрахунки, коли від продавця до покупця переходять віртуальні активи, будуть неможливі. Однак це не означає, що не можна буде здійснювати купівлю-продаж товарів за допомогою віртуальних активів.

Покупець буде розраховуватися віртуальними активами, а продавець уже буде отримувати національну грошову одиницю – гривню. 

Великий Київ у Google News

підписатися