Травневий номер Vogue Чехії: обкладинка синьо-жовтого прапора України

Автор: Ольга Даниленко
14:16 14.04

Один з найпопулярніших журналів про моду та стиль Vogue в Чехії та Словаччині присвячений Україні. Травневий Vogue Чехії вийде із трьома обкладинками в кольорах українського прапора.

Травневий номер Vogue Чехії: обкладинка синьо-жовтого прапора України

Кожна з трьох обкладинок містить лише напис білого кольору. Весь номер присвячений Україні.

На двох обкладинках написи англійською мовою: How Do You Feel Now (“Як ти почуваєшся зараз?”) і Time For Empathy (“Час для емпатії”), на третій – напис українською мовою “Живи, Україно!”.

“Вперше на обкладинці Vogue CS немає фотографії або зображення. Бувають моменти, коли фешн та модна фотографія повинні відійти на другий план. Не забуватимемо, що відбувається у нашому крихкому світі. Давайте цінувати те, що маємо”, – йдеться у презентації травневого номера.

Автор обкладинки – грузинський стиліст та засновник порталу про моду Style Not Com Бека Гвішіані. Його запросили попрацювати над номером, присвяченим Україні.

“Це дуже особливий момент мого життя. Я спостерігаю за розвитком війни в Україні з першого дня (і навіть раніше, на шляху до неї) і я, як колишній грузин, розумію почуття нашого дружнього, українського народу, більше за інших”, – написав Гвішіані на своїй сторінці в Instagram.

Нагадаємо, спецвипуск журналу Playboy Ukraine присвятили героїчному супротиву захисників України та сміливості українців у протидії військовій агресії фашистської країни-РФ. У випуску майже немає тексту, тільки страшні фото війни.

Як повідомляв “ВК”, у Верховній Раді зареєстровано проєкт постанови, якою пропонується визнати геноцидом дії Росії на території України з 24 лютого.

Великий Київ у Google News

підписатися