Трагедія в Броварах: чоловіки з сусідньої школи винесли з дитсадка більше 10 дітей у перші хвилини аварії

Автор: Любава Лисичкіна
18:25 18.01.2023

Кілька десятків людей з навколишніх будинків побігли прямо у вогонь рятувати тих, хто був на борту, та дітей з дитячого садочка. Вдалося до прибуття пожежних евакуювати кілька десятків дітлахів.

Трагедія в Броварах: чоловіки з сусідньої школи винесли з дитсадка більше 10 дітей у перші хвилини аварії
Світлодіодне освітлення
Про людей, які допомагали рятувати дітей під час авіакатастрофи у Броварах, написв журналіст Sergii Kostezh.
 
За словами Сергія, люди кинулися в палаючий дитсадок, наковталися диму, але зробили максимум.
 
Серед них – Василь Наумлюк, електрик з сусідньої школи. Він бачив на власні очі падіння гелікоптера, і міг би відсиджуватися і далі в своїй битовці, але він побіг сам і потягнув з собою ще кількох чоловіків, разом вони винесли з дитсадка більше 10 дітей в першу хвилину після катастрофи, коли навколо ще горів керосин, а пожежників на місці ще не було.
 
“Ще одні герої – власне пожежники. За словами очевидців, вони приїхали буквально за пару хвилин і одразу взялися до справи. Результат зусиль всіх, хто був поряд і прибув вчасно – серед загиблих станом на зараз лише одна дитина, хоча час був – початок дев’ятої, і дві групи дітей вже були в будівлі дитсадка”, – додає журналіст.
 
Нагадаємо, гвинтокрил ДСНС впав сьогодні вранці у Броварах між дитячим садком та житловим будинком. На місці виникла масштабна пожежа. СБУ розглядає три версії авіакатастрофи у Броварах, в тому числі, умисні дії щодо знищення транспортного засобу.

На борту гелікоптера були міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін, а також державний секретар міністерства Юрій Лубкович. Всі, хто був на борту загинули.

О 15:45 рятувальники повідомили про завершення пошуково-рятувальних робіт у м. Бровари. Остаточна кількість загиблих залишилась незмінною: 14 людей, у тому числі одна дитина.

Великий Київ у Google News

підписатися