Музей непотрібних речей
У музеї зібрані дивакуваті старовинні речі, які вийшли з ужитку та були викинуті на смітник, деякі з них мають двохсотлітню історію. Серед експонатів можна побачити гіпсові бюсти, монети, значки, прапори, ткацькі верстати, годинники, патефони, прядки, фотоапарати, посуд і навіть старовинні фени, плойки і пилосос. Всі речі можна сміливо брати до рук та розглядати.
Де: вул. С. Сагайдака, 112.
Музей каналізації
Музей, облаштований у будівлі насосної станції, з’явився у столиці в 1994 році на честь сторіччя міської каналізації. У двох його залах і навіть на подвір’ї можна роздивитися каналізаційне обладнання та труби, починаючи з античних часів. Основна частина музейної експозиції присвячена Києву.
Де: Харківське шосе, 50-А.
Музей цеглини
Колекція музею налічує 500 видів цеглин. Усі вони різних розмірів, кольорів та форм. Окрім звичних червоно-білих цеглин, тут можна побачити фігурні та овальні, що використовуються під час оформлення вікон та арок. Особливе місце в музеї посідає цегла з кислотостійких глин, якою вимощені Андріївський узвіз та Михайлівська площа.
Де: вул. Бориспільська, 9 (працює за запитом)
Музей тролейбусного талончика
В музеї зібрана значна колекція тролейбусних талончиків не тільки з України, а й інших країн та навіть материків. Родзинка колекції – унікальний експонат, якому більше 50 років.
Де: вул. Прорізна, 21.
Народний музей хліба
Народний музей хліба працює у столиці уже майже тридцять років та налічує більше двох тисяч унікальних експонатів. Тут зберігають не тільки зразки випічки, ретельно зібрані по всій Україні, а й знаряддя праці хліборобів, зернові культури, відомості про старовинні традиції випікання і навіть рецепти.
Де: вул. Вишгородська, 19.
До слова, добірку підготував Телеграм канал “Місто Кия”.
Нагадаємо, раніше ми публікували дайджест мистецьких подій на тиждень.