ТОП-3 події дня: перше олімпійське “золото”, зрушення у справі Шеремета і захоплення Кабміну

Автор: Тетяна Сененко
21:21 04.08

Середа, 4 серпня, видалась гарячою. Нашу олімпійську збірну сьогодні “прорвало” на досягнення, в Кабмін зайшов чоловік, і з криками “це захоплення будівлі, ви за*бали всі” розмахував там гранатою, фігурантка справи Шеремета Юлія Кузьменко відтепер зможе виходити з дому. “ВК” пропонує своїм читачам дізнатися, про головні події столиці детальніше.

ТОП-3 події дня: перше олімпійське “золото”, зрушення у справі Шеремета і захоплення Кабміну

Почати варто з приємного.

Отже, перше олімпійське золото у нас в арсеналі!

Жан Беленюк вирвав перше золото Олімпіади в Токіо для України

На Олімпійський іграх у Токіо український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виграв золоту нагороду у ваговій категорії до 87 кг. Це перша медаль вищого гатунку збірної України у Токіо-2020, а для нашого спортсмена – друга олімпійська нагорода, яка доповнила срібло в Ріо-2016.

Крім того, українки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук завоювали бронзову медаль – це перша олімпійська нагорода України за всю історію в цьому виді спорту. Ще одну бронзу за цю ж годину здобула борчиня Ірина Коляденко здобуває «бронзу» на Олімпіаді-2020! Це 11-та нагорода України в Токіо.

Більш детально цю новину читайте тут.

Справа Шеремета: Юлії Кузьменко змінили запобіжний захід

Шевченківський районний суд міста Києва змінив запобіжний захід фігурантці справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко. Суд вирішив скасувати її цілодобовий домашній арешт.

Тепер Кузьменко зможе виходити з дому.

Більш детально цю новину читайте тут.

“Це захоплення будівлі. Ви за**ли всі”. У Кабмін увірвався чоловік з гранатою

Сьогодні чоловік увірвався до Кабінету міністрів з гранатою. Він висмикнув чеку і погрожує підірвати себе. 

Після перемовин він здався. Попередньо відомо, що нападника звуть Володимир Прохонич, він був сапером в батальйоні “Айдар” і має контузію, а також у 2015 році був нагороджений орденом “За мужність” 3 ступеня. Йому призначили психологічну експертизу.

Більш детально цю новину читайте тут.

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися