ТОП-10 у світі. Україна увійшла до рейтингу країн, які найбільше заробили на біткоїні

Автор: Тетяна Сененко
15:58 15.06

Україна увійшла в топ-10 країн з найбільшим заробітком на біткоїні в 2020 році. Українські інвестори заробили близько 400 млн доларів прибутку на біткоїні минулого року.

ТОП-10 у світі. Україна увійшла до рейтингу країн, які найбільше заробили на біткоїні

Про це повідомляє прес-служба Міністерства цифрової трансформації з посиланням на дані аналітичної компанії Chainalysis.

Автори рейтингу звертають увагу на очевидне домінування Сполучених Штатів. Інвестори з США в сукупності заробили 4,1 млрд доларів прибутку на біткоїні в 2020 році, що майже в 4 рази більше, ніж у наступній за величиною країні – Китаї (1,1 млрд доларів).

Це може здатися дивним, враховуючи, що Китай історично має найвищий обсяг транзакцій з необробленою криптовалютою, але у 2020 році на біржі, орієнтовані на США, спостерігався величезний приплив капіталу, який, схоже, був реалізований до кінця року, йдеться в повідомленні.

Читайте також: Ілон Маск вангує. Світ захопить криптовалюта, і це не біткоїн

В Україні люди та криптокомпанії зможуть офіційно працювати та отримувати доходи від операцій з новими активами після прийняттям профільного законопроєкту “Про віртуальні активи”.

“Створення якісного правового поля забезпечить сталий розвиток крипторинку для швидкого прориву України на шляху цифрової трансформації”, – додали в прес-службі.

Читайте також: Час бігти по долари. Чи настане він цього літа?

Нагадаємо, раніше ми писали що у Києві за криптовалюту продали квартиру. Продаж відбувся 8 червня 2021 року. Як відомо, квартира однокімнатна в гарному стані, з ремонтом і всіма необхідними меблями. Розташована вона у Святошинському районі столиці.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...