ТОП 10 найкомфортніших ЖК у Києві

15:05 29.12.2021

Життя в столиці розвивається та вирує. Якщо вирішили переїхати до столиці, саме час подумати, у якому ЖК купити квартиру. 

ТОП 10 найкомфортніших ЖК у Києві

Наприклад, високим попитом користується ЖК Паркове Місто. Навпроти — величезна зона відпочинку, парк з озером та безліччю атракціонів. Та й сам житловий комплекс організований продумано. Велика увага приділяється безпеці на території. Але тут досить дорогі квартири, тому пропонуємо розглянути інші варіанти.

  1. Файна Таун.

Цікавий тим, що тут зведено повноцінний мікрорайон з усією інфраструктурою. Фактично, місто у місті. Все необхідне було спроектовано з урахуванням зростання кількості мешканців. Використані сучасні технології будівництва, тому вийшли гарні та зручні квартири. Їх можна перепланувати та облаштувати під потреби своєї сім’ї. Територія навколо також враховує потреби мешканців у відпочинку та комфорті.

  1. Абрикосовий.

Зведений Київміськбудом, на вул. Жулянській (Теремки). 26-поверхові будинки з комфортними квартирами сподобаються усім. ЖК розташований поблизу, достатньо місця для паркування автомобілів. Сучасне житло відповідає вимогам безпеки. 

  1. Діброва Парк.

Поруч знаходиться ліс. Розташований цей РК в екологічно чистому районі столиці. Поряд уже 2022 року планується відкрити нову станцію метро. Зацікавленість квартирами у цьому ЖК постійно зростає.

  1. ЖК Форест.

Будується на Лісовому масиві. Поруч розташована зона відпочинку, метро неподалік. На цьому масиві достатньо шкіл, дитячих садків, супермаркетів. Тут затишно, немає великого скупчення транспорту. Частина квартир призначена для мешканців аварійного будинку, що знаходиться неподалік. 

Досить цікавим є планування. Пропонуються лише одно- та двокімнатні варіанти. Таке житло відповідає сучасним вимогам до економ-класу.

  1. Сучасний квартал.

Розташований у мікрорайоні Відрадний. Незважаючи на те, що поруч промзона, тут є усе необхідне для нормального життя: фонтани, альтанки, дитячий садочок, міні-стадіон.

  1. White Lines.

Незвичайний для Києва проєкт. Розташований у Голосіївському районі, поряд з метро Голосіївська. Три будинки, 22-24 поверхи.

Крім цих семи варіантів, можемо рекомендувати:

  • ЖК Відрада;
  • Метрополіс;
  • Львівський майдан.

Вибрати є з чого в цьому чудовому, найбільш економічно розвиненому місті. Знайдіть ідеальну квартиру для себе в одному з комфортних будинків, і тоді ви зможете комфортно облаштуватись у Києві та не думати про оренду. Завжди вигідніше мати своє житло. Якщо ви думаєте, що купити квартиру у Києві нереально, розгляньте ЖК економ-класу. 

Великий Київ у Google News

підписатися