Тітушки, напади на журналістів та прапор ДНР – що зараз відбувається на “Столичному”

17:07 03.06

В’їзд на Столичний ринок перекритий грузовою технікою, спецпризначенцями та поліцією. Відомо, що зараз там відбувається корпоративний конфлікт.

Тітушки, напади на журналістів та прапор ДНР – що зараз відбувається на “Столичному”

Як передає кореспондент “Великого Києва”, всередині забарикадувались представники народного депутата Юрія Іванющенко. Назовні – представники забудовниці Владислави Молчанової. 

Під час зйомки подій на оператора напали, а кореспондента почали штовхати та звинувачувати в провокаціях. Поліція ніяк не відреагувала на заяви про перешкоджання журналістській діяльності, а також погрожували оператору перцевим балончиком.

Відомо, що зі сторони осіб, які захопили ринок, є помічник народного депутата. Журналістам та поліції представитись він відмовився. 

Як передає наш кореспондент, особи, що намагаються захопити ринок заявили: зранку тут начебто було помічено прапор ДНР в вікнах адміністративного корпусу. Саме тому вони тут і зібрались. 

Нагадаємо, у Київській області на ринку “Столичний” стався конфлікт на тлі суперечок за право власності. Під час з’ясування відносин учасники розбірок застосували димові пакети та петарди.

Попередній конфлікт на “Столичному” стався в травні. Тоді там було чути вибухи

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...