Війна між Іраном та Ізраїлем може призвести до скорочення постачання балістичних ракет з Тегерану до росії. Про це повідомляє британське видання The Telegraph з посиланням на західних чиновників.
За словами співрозмовників видання, Іран, ймовірно, захоче накопичити власні запаси озброєння, а не передавати їх за кордон, як це раніше обіцяли москві.
“Нещодавні воєнні дії, які ми спостерігаємо між Ізраїлем та Іраном, безумовно, негативно вплинуть на майбутні пожертвування Іраном, зокрема ракет”, – заявив високопоставлений чиновник НАТО.
Читайте також: Трамп порівняв удари США з атомними бомбардуваннями, Іран обіцяє продовжити ядерну програму
Чиновники також додали, що у разі скорочення поставок з Ірану, росії доведеться покладатися на власне виробництво ракет або шукати альтернативні джерела постачання, зокрема в Північній Кореї.
Співрозмовник The Telegraph зазначив, що також очікується зменшення підтримки Іраном власного виробництва Росією ударних безпілотників іранського виробництва, що може вплинути на можливості рф у веденні війни.