Територія вільна. ВДНГ “зачистили” від МАФів

Автор: Тетяна Сененко
15:43 21.10

На проспекті Академіка Глушкова навпроти ВДНГ сьогодні завершився демонтаж понад 40 тимчасових споруд, що розміщувалися без дозвільних документів. На місці демонтованих МАФів планується якнайшвидше відновити благоустрій та висадити зелені насадження.

Територія вільна. ВДНГ “зачистили” від МАФів

Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Це поширена і досить дієва практика в місті. Замість демонтованих МАФів облагороджувати територію, створювати газони, садити дерева. Це естетично привабливо та не дає можливості встановлювати нові тимчасові споруди. Експоцентр – багатолюдна локація, де люблять відпочивати кияни, туристична точка Києва. На метро, громадському транспорті приїздить чимало людей. Така кількість незаконних МАФів на локації з величезним потоком туристів заважала вільному пересуванню, бо частково «захопила» й тротуар. Тепер – територія вільна», – пояснив Олексій Кулеба.

Читайте також: Кави під шаурму біля метро не “бахнеш”. На Академмістечку зносять МАФи (ФОТО)

Аби не створювати транспортного колапсу та якнайшвидше завершити роботи, демонтажні бригади три дні працювали в посиленому режимі. Демонтаж незаконних споруд біля метро «Виставковий центр» розпочався 19 жовтня, а вже сьогодні фахівці КП «Київблагоустрій» відзвітували про завершення робіт.

Усього демонтували 42 незаконні тимчасові споруди, окремі з них – великогабаритні. Усі вони переміщені на штрафмайданчики тимчасового зберігання, яких у місті чотири.

Нагадаємо, днями локацію біля парку “Кіото” нарешті звільнили від незаконної торгівлі.

 

Великий Київ у Google News

підписатися