Теробороні катастрофічно не вистачає фінансування – Погребиський

Автор: Ольга Даниленко
16:42 22.02

Завтра на екстреному засіданні Київради депутати розглянуть невідкладне питання щодо збільшення фінансування Територіальної оборони, адже коштів катастрофічно не вистачає.

Теробороні катастрофічно не вистачає фінансування – Погребиський

Про це розповів “ВК” депутат Київради від партії “ЄС” Олександр Погребиський.

Також він наголосив, що Теробороні в областях виділяють лише 3-5 млн грн.

Найважливіше, що буде розглядатися – перерозподіл коштів для територіальної оборони. Саме для цього скликано це екстрене засідання. У Києві на тероборону не вистачає коштів! Я розумію, що їх не вистачає і в областях. Десь виділяють п’ять мільйонів на область, десь три. Це капля в морі для територіальної оборони. Питанням забезпечення необхідно займатися вже наразі. Можливо, також якісь невідкладні питання додатково будуть розглядатися завтра, але наразі порядок денний таки”, – пояснив депутат.

Крім того, за словами Погребиського, після заяви президента Путіна про визнання РФ незалежності так званих Л/ДНР, українська влада повинна була додатково підсилити сектор оборони та ввести воєнний стан на території Донецької та Луганської областей.

Необхідно перерозподілити кошти з Державного бюджету й виділити кошти на формування резервів для Збройних Сил у випадку мобілізації. Має бути закуплено паливо для техніки, форма, каски, бронежилети, резерви продуктів харчування. Так само потрібно було вводити воєнний стан у двох областях – Луганській і Донецький. Зокрема мали б бути доручення від президента України до міністра оборони – провести негайну зустріч з усіма виробниками форми, закликати їх до можливої оперативної роботи, аби заготувати для резерву все необхідне. Потрібно було зробити це ще вчора”,– зазначив ветеран ООС.

Як повідомляв “ВК”, У середу, 23 лютого об 11:00 відбудеться позачергове пленарне засідання Київради.

Нагадаємо, депутати Київради 17 лютого звернулися до президента України, парламенту та Кабміну щодо термінового виділення з Держбюджету додаткових коштів на Тероборону та підготовку національного спротиву.

Великий Київ у Google News

підписатися