Терапевтична гра, щоб пізнати рідних та друзів ще ближче: можна грати онлайн

Автор: Любава Лисичкіна
14:30 04.02.2023

Ця гра – вже п’ята розробка київської психологині Світлани Ройз для дітей, вчителів та батьків, створена спільно з ГО “Смарт освіта” під час війни.

Терапевтична гра, щоб пізнати рідних та друзів ще ближче: можна грати онлайн Фото: ЮНІСЕФ, ілюстративне

Як повідомляється, це гра для дітей та дорослих «Скажи мені: сила запитань».

За словами розробників, мета гри – дати можливість учасникам відрефлексувати свій стан та пізнати рідних та друзів ще ближче.

Хто може грати?

Учасниками можуть стати навіть ті, кому виповнилося лише 5 років. Кількість гравців не обмежена. Проте відповідати на питання можна і на самоті, без ігрових партнерів – це дає поштовх до самопізнання та відчуття власних ресурсів.

Що собою представляє гра?

Гра містить по 17 карток у семи розділах, які охоплюють різні сфери життя. Загалом — 119 запитань. 

Питання дозволяють глибше пізнати свою уяву, взаємини, тілесність та поведінку. Специфіка гри в тому, що вона активізує різні півкулі головного мозку.

За правилами кожен учасник чи учасниця по черзі дістають картку, читають запитання та відповідають. Якщо хтось із гравців також хоче дати свою відповідь і ніхто не проти, можна ділитися міркуваннями. Якщо учасники відчувають те саме, що гравець-відповідач, вони показують символічний жест, про який попередньо домовилися. 

«У нашій грі – акцент на ресурсності. Усі питання та практики – терапевтичні. Їх ретельно дібрали, щоб спрямовувати до рефлексій, але не травмувати саме зараз. Я дуже хочу, щоб ми відчули Силу щирих запитань, і кожне “скажи мені…” робило б нас ближчими, сильнішими, ресурснішими», – зазначає психологиня Світлана Ройз.

За словами Галина Титиш, співзасновниця ГО «Смарт освіта», ця гра – вже п’ята розробка Світлани Ройз для дітей, вчителів та батьків, створена спільно з ГО “Смарт освіта” під час війни. Розробники прагнуть, аби між дорослими та дітьми було більше тепла, порозуміння і любові.

У майбутньому друковану версію гри планують поширити серед шкіл та вчительства. А електронну версію вже можна завантажити за посиланням.

Де знайти гру?

Завантажити можна за посиланням.

Відомо, Музей Шевченка оголошує новий сезон майстер-класів «Кольоровий музей. Форми».

Великий Київ у Google News

підписатися